Κυριακή 12 Μαΐου 2019

ΑΕ Βαθ. Πανσ/κού - ΠΑΣ Ίκαρος 5-1

Κυριακή 12 Μαΐου 2019· Πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Γήπεδο Σάμου ο αγώνας κατάταξης (play off) της 4ης αγωνιστικής περιόδου ανάμεσα στους ΑΕ Βαθ. Πανσ/κού και ΠΑΣ Ίκαρος.

Κατά τη διάρκεια του πρώτου (1ου) ημιχρόνου, η Ένωση προηγείται με 3-0 εντός έδρας. Επίσης, στο δεύτερο (2ο) ημίχρονο, η ομάδα της Ικαρίας κατορθώνει το 3-1 με την γηπεδούχο ομάδα, όμως, να διαμορφώνει με δύο (2) γκολ το τελικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού (5-1).
Για την Ένωση τα γκολ σημείωσαν: Σίδερης, Γεωργιάδης (2), Γιαννούλης, Κοκκινάκης
ΑΕ Βαθ. Πανσ/κού: Πρένι Μ., Κατζιώτης Α., Αμυρσώνης Ε., Χατζηπαναγιώτης Σ., Σεβαστάκης Κ., Akulli D., Γεωργιάδης Χ., Κοκκινάκης Ν., Σίδερης Ε., Γιαννούλης Π., Δρακόπουλος Α., Σιαφίλιος Κ., (Αναπληρωματικοί): Σουλάι Κ., Θύμιος Γ., Λύκος Ι., Βαρδίκος Γ., Πέτσουλας Κ., Πρένι Α.

ΠΑΣ Ίκαρος: Πετσάκος Ζ., Μπράτσης Α., Χερούβης Γ., Τσάρνας Η., Καλαμπόγιας Σ., Κυριακής Ν-Μ., Πούλος Ζ., Τσιώλης Ι., Μέλλας Σ., Μανουσάκης Ν., Τσελίδης Λ., Τσούρης Γ.

Διαιτητής: Κατόπης Α’ Βοηθός: Κρικόγλου  Β’ Βοηθός: Πλιάγκος
Γιατρός: Κολοβάκης