- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

ΕΠΣ Σάμου: Ισόπαλο το Iκαριώτικο ντέρμπι

ΠΑΣ Ίκαρος - Διαγόρας 1-1
Α΄ Κατηγορία - 1ος όμιλος - 3η αγωνιστική
Με γκολ στις καθυστερήσεις, ο Διαγόρας ισοφάρισε τον Ίκαρο σε 1-1 και πήρε το βαθμό της ισοπαλίας , σε ένα δυνατό Iκαριώτικο ντέρμπι. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε χωρίς βοηθούς, όπως δημοσιεύει  η σελίδα του φ/β του ΠΑΣ Ίκαρου .

Η δημοσίευση
Συγχαρητήρια στην ομάδα μας, όπου με πολλές απουσίες στάθηκε δυναμικά και μαχητικά στο γήπεδο διεκδικώντας την νίκη μέχρι και τις καθυστερήσεις, όπου ο Διαγόρας ισοφάρισε το παιχνίδι, φέρνοντας το τελικό 1-1. Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για την εμφάνιση τους, σε ένα δυνατό ικαριώτικο ντέρμπι που εκτελέστηκε χωρίς επόπτες. Με δυσκολίες και δίχως βοήθεια, συνεχίζουμε το δικό μας ερασιτεχνικό και ρομαντικό Μουντιάλ.