- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση

Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015

Αρίσταρχος- Αναγέννηση 3-1

Άλλη ομάδα ο Αρίσταρχος με τον Ηλιάδη δεκάρι και για πρώτη φορά φέτος στη βασική  ενδεκάδα,  μοίραζε μπαλιές, έβγαζε ασίστ,  ήταν η ψυχή της ομάδας όχι ότι υστέρησαν  οι υπόλοιποι.  Το 1-0 έκανε ο Μόρτος με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ηλιάδη, το ίδιο σκηνικό και στο δεύτερο γκολ παράλληλη μπαλιά  του Ηλιάδη τετ α τετ ο Μόρτος και 2-0 σκορ ημιχρόνου. Στην επανάληψη σέντρα του Κελεμένη πλασέ του Κότσιαρη  και το σκορ στο 3-0 . Η Αναγέννηση το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει σε 3-1 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Αρθούρου.

Στο άλλο παιγνίδι της ημέρας η Ανατολή κέρδισε το Λυκούργο με 7-0