Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015

Β΄Κατηγορία: ΑΣΣ Αναγέννηση - Αγ. Αθανάσιος:0-3

Σε περίπατο μετέτρεψε ο Αγ. Αθανάσιος τη θεωρητικά πολύ δύσκολη αποστολή στην έδρα της Αναγέννησης στο Βαθύ   καθώς επικράτησε εύκολα με 3-0. Οι φιλοξενούμενοι έδειξαν τις προθέσεις τους από την αρχή του αγώνα καθώς πήραν  την πρωτοβουλία των κινήσεων και ευτύχισαν να προηγηθούν στο 39΄ με γκολ του Μαρτσικουρλή σκορ ημιχρόνου.Στην επανάληψη ο Αγ. Αθανάσιος  συνέχισε στον ίδιο ρυθμό παρά τον κόντρα δυνατό  αέρα,   πέτυχε αλλά δυο γκολ με τους  Ιατρόπουλο στο 55΄και τον Αθανασίου στο 90΄
ΑΣΣ Αναγέννηση: Γουτλής, Γιαλιτσάτος, Μπαζιάνης,  Τατσής, Ποζίδης, Καραχριστοδούλου, Παπαθεοδώρου, Μανιάκας, Ζήσης, Δήμος, Κανιάς.
Αγ. Αθανάσιος: Μπρακάϊ, Χατζηνικολάου, Τερέρ, Ζάγκας, Τσιτσεκλής, Γιασκουλίδης,  Στασινής, Τσιγκούλης, Τριανταφύλλου, Ιατρόπουλος, Ματσικουρλής.
Διαιτητές: Μπρέσιακας, Ριγλη, Ραφαηλίδης     ΦΩΤΟ ΕΔΩ